ZERO WASTE

Główkujemy, żeby na każdym kroku produkcji naszych produktów wszystko odbywało się prosto i w zgodzie z naturą, nie szkodząc środowisku a poprawiając zdrowie i samopoczucie klientów. 

Szklane opakowania maseł i nakrętki do nich mogą posłużyć ponownie, wykorzystane w gospodarstwie domowym. Potem podlegają recyclingowi. 

Mydła pakujemy wyłącznie w papier posiadający odpowiedni atest do kontaktu z żywnością, etykieta jest papierowa niefoliowana.

Proszek do prania pakujemy w papierowe torby. Staramy się zabezpieczyć je jak najlepiej na czas przesyłki. Etykiet naklejanych na opakowania ze względów bezpieczeństwa nie możemy pominąć. Jeśli torba zostanie zawinięta w folię to znaczy, że folia ta przyjechała do nas owijając słoiki z surowcami. Nie musisz jej od razu wyrzucać. Sprawdź czy ktoś z Twoich znajomych nie prowadzi sklepu internetowego - niech sobie folia jeszcze pojeździ na innych towarach.

WYSYŁAMY paczki WYŁĄCZNIE w opakowaniach z odzysku, czasami owinięte w folię bąbelkową, która została przysłana w paczkach przychodzących do nas z towarem. Słoiki są naprawdę dobrze zabezpieczone. Kartony czasami są kolejny raz oklejone, porysowane. Sorki :) 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl